Czersk, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik produkcji (Czechy)

Brno

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy do lokalizacji w Czechach pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:
&#8226; Montaż kabli i złączy dla branży automotive
&#8226; Kontrola jakości wykonanej pracy
&#8226; Praca z podstawowymi narzędziami pomiarowymi
&#8226; Pakowanie i przygotowanie do wysyłki
&#8226; Praca na podstawie wytycznych przełożonych/dokumentacji
&#8226; Praca w systemie zmianowym

Wymagania:
&#8226; Sprawność manualna
&#8226; Doświadczenie w pracy na produkcji
&#8226; Zdolność do rozróżniania kolorów
&#8226; Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
&#8226; Komunikatywność
&#8226; Znajomość języka czeskiego lub słowackiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
&#8226; Legalna praca na umowie czeskiej, w okolicach Brna
&#8226; Pierwsza umowa na pół roku
&#8226; Wynagrodzenie netto ok. 500 EUR/miesiąc
&#8226; Bezpłatne zakwaterowanie
&#8226; Bony żywnosciowe, dofinansowane 55 %

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w jezyku angielskim na jeden z poniższych adresów (w zależności od miejsca zamieszkania):
gdansk@maintec.net lub opole@maintec.net
Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także w celu przyszłych rekrutacji przez firmy z Grupy Humares. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 ze zm.).
Certyfikat KRAZ nr 275

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 14 Marzec, 2016  15:51

Identyfikator: 577734

Wyświetleń: 1747